| Merknaam: | AUO |
| Modelnummer: | M270DAN06.A |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
M270DAN06.A 27,0 inch LCD-schermpaneel 2560*1440 LCD-schermmodule
M270DAN06.A LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | AUO |
| Model P/N | M270DAN06.A |
| Diagonale grootte | 27.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezelopening | 601 ((W) × 339,8 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 620 ((W) × 359,3 ((H) × 14,4 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H) |
| Luminansie | 400 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 5 (type) (G tot G) |
| Zienhoek | 88/88/85/85 (type) |
| Operatiemodus | AHVA, meestal zwart, zendbaar |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 100% Adobe RGB |
| Lichtbron | QLED, 30 km uur, geen bestuurder |
| Gewicht | 2.57 kg (type.) |
| Ontworpen voor | Desktop Monitor, Spelen |
| Framerate | 165 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | eDP (4 rijstroken), HBR2 (5.4G/rijstroken), 40 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 12.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
M270DAN06.A LCD-paneel Verzending en verpakking:![]()
M270DAN06.A LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deM270DAN06.Avóór verzending?
A: Natuurlijk, is ons lcd paneel M270DAN06.A strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenM270DAN06.A?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Q: Hoe lang is de garantie van de LCDM270DAN06.A?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelM270DAN06.AKan ik niet werken?
A: M270DAN06.A is getest voor verzending. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies