| Merknaam: | Sharp |
| Modelnummer: | LQ070T3GR01 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LQ070T3GR01 7,0 inch LCD Display Panel TFT LCD-module
LQ070T3GR01 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Scherp |
| Model P/N | LQ070T3GR01 |
| Diagonale grootte | 7.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 480 ((RGB) × 234 76PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 154.08 ((W) × 87.05 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 166 ((H) × 102 ((V) × 8.1 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare, antireflectie |
| Luminansie | 400 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 601 (min.) (TM) |
| Bekijk richting | Om zes uur. |
| Reactietijd | 30/50 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Zienhoek | 65/65/40/65 (type) |
| Operatiemodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Ondersteunende kleur | Volle kleur |
| Lichtbron | CCFL [1 stuks], 10K uur, W/O Driver |
| Gewicht | 205 g (maximaal.) |
| Ontworpen voor | Digitaal fotoraam, draagbare dvd-speler |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | TFT-specifieke analoge RGB, 32 pinsFPC |
| Stroomvoorziening | 5/13/-10/-12/-17V (VSH/VGH/VGL/VCC/VSS) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -25 ~ 70 °C |
| LQ070T3GR01 7,0 inch LCD Display Panel TFT LCD-module | |
LQ070T3GR01 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
LQ070T3GR01 LCD-paneel FAQ:
V: Wat betekent "We kunnen een 100% compatibel onderdeel nummer voor uw scherm verzenden"?
A: Omdat sommige originele schermen niet beschikbaar zijn in de markt, dus sturen we het compatibele item naar u. Maak je geen zorgen, het is 100% compatibel voor uw scherm.
V: Hoe lang is de garantie van LQ070T3GR01?
A: Nieuwe producten hebben een garantie van 90 dagen.
V: Hoe bestel ik lcd-paneel LQ070T3GR01 ?
A: Vertel ons de hoeveelheid die je nodig hebt, dan zullen we een PI maken voor u om de ordergegevens te bevestigen, als we alles hebben bevestigd, kunt u de betaling regelen, nadat we de betaling hebben ontvangen,We zullen de goederen binnen 1-2 dagen naar u verzenden..
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies