| Merknaam: | Sharp |
| Modelnummer: | LQ070T3AG02A |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
7.0 inch 480*234 LQ070T3AG02A TFT LCD-schermpaneel
LQ070T3AG02A LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Scherp |
| Model P/N | LQ070T3AG02A |
| Diagonale grootte | 7.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 480 ((RGB) × 234 75PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 155.52 ((W) × 87.75 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Zienhoek | - |
| Reactie | - |
| Goed zicht op | - |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Kleurdiepte | Volle kleur |
| Achterlicht | |
| De massa | - |
| Gebruikt voor: | Digitaal fotoraam, Draagbare dvd-speler, video deur telefoon, gaming |
| 7.0 inch 480*234 LQ070T3AG02A TFT LCD-schermpaneel | |
LQ070T3AG02A LCD-paneel Verzending en pakket:
![]()
LQ070T3AG02A LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling LQ070T3AG02A verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel LQ070T3AG02A dat ik heb ontvangen niet kan werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies