| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LB084S02-TD02 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LB084S02-TD02 Originele in voorraad 8,4 inch LCD-scherm
LB084S02-TD02 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LB084S02-TD02 |
| Diagonale grootte | 8.4" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 600, SVGA 119PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 170.4 ((W) × 127.8 ((H) mm |
| Bezelopening | 174.7 ((W) × 135.15 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 189.75 ((W) × 149.4 ((H) × 6.6 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare |
| Luminansie | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 5001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Om zes uur. |
| Reactietijd | 10/15 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Zienhoek | 70/70/50/70 (type) |
| Operatiemodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Ondersteunende kleur | 262K 60%NTSC |
| Lichtbron | WLED [3S9P], W/O Bestuurder |
| Gewicht | 300/310 g (type/max.) |
| Ontworpen voor | Digitaal fotoraam |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | Parallel RGB (1 ch, 6-bit), 60 pinsFPC |
| Stroomvoorziening | 3.3/8.0/15.5/-4.5V (Type.) ((VCC/VDD/VGH/VGL) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -10 ~ 60 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 70 °C |
| LB084S02-TD02 Originele in voorraad 8,4 inch LCD-scherm | |
LB084S02-TD02 LCD-paneel Verzending en verpakking:![]()
LB084S02-TD02 LCD-paneel FAQ:
V: Wanneer komt mijn bestelling?8.4inch lcdpanelLB084S02-TD02Het schip?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
K: Kun je testen8.4inch lcd-paneelLB084S02-TD02voor verzending?
Maak je geen zorgen, de LB084S02-TD02 is goed getest voor verzending.
Wat is er gebeurd?fLB084S02-TD02Kan ik niet werken?
A: De LB084S02-TD02 zal vóór verzending worden getest. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies