| Merknaam: | Sharp |
| Modelnummer: | LQ065T9DZ03B |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Nieuw LQ065T9DZ03B 6,5 inch LCD scherm voor automotive display
LQ065T9DZ03B LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Scherp |
| Model P/N | LQ065T9DZ03B |
| Diagonale grootte | 6.5" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 400 ((RGB) × 240, WQVGA 72PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 143.4 ((W) × 79.326 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 155 ((W) × 89,2 ((H) mm |
| Luminansie | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Bekijk richting | - |
| Zienhoek | - |
| Ondersteunende kleur | 262K |
| Gewicht | 205 g (maximaal.) |
| Behandeling | - |
| Contrastverhouding | 1501 (type) (TM) |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Operatiemodus | TN, normaal wit, transflectief |
| Lichtbron | CCFL [1 stuks], W/O Driver |
| Ontworpen voor | Automobiele display |
| Interface type | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -40 ~ 85 °C; opslagtemperatuur: -40 ~ 95 °C |
| Nieuw LQ065T9DZ03B 6,5 inch LCD scherm voor automotive display | |
LQ065T9DZ03B LCD-paneel Verzending en pakket:
![]()
LQ065T9DZ03B LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies