| Merknaam: | Sharp |
| Modelnummer: | LQ058T5GG01 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
5.8 inch LQ058T5GG01 LCD-scherm voor automotive display
LQ058T5GG01 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Scherp |
| Model P/N | LQ058T5GG01 |
| Diagonale grootte | 5.8" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 400 ((RGB) × 234 80PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 127.2 ((W) × 71.8 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Outline Grootte | 145 ((W) × 89,2 ((H) × 8,2 ((D) mm |
| Oppervlakte | - |
| Helderheid | 400 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | - |
| Zienhoek | 65/65/65/40 (type) |
| Afbeeldingsmodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Het beste zicht op | Om zes uur. |
| Reactietijd | - |
| Kleuren weergeven | Volle kleur |
| Typ van de lamp | 1 stuks CCFL |
| Gewicht van het paneel | 140 g (type) |
| Toepassing | Automobiele display |
| Signalinterface | TFT-specifieke analoge RGB |
| Milieu | Werktemperatuur: -30 ~ 85 °C; Bergingstemperatuur: -30 ~ 85 °C |
| 5.8 inch LQ058T5GG01 LCD-scherm voor automotive display | |
LQ058T5GG01 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
LQ058T5GG01 LCD-paneel FAQ:
V: Wat betekent "We kunnen een 100% compatibel onderdeel nummer voor uw scherm verzenden"?
A: Omdat sommige originele schermen niet beschikbaar zijn in de markt, dus sturen we het compatibele item naar u. Maak je geen zorgen, het is 100% compatibel voor uw scherm.
V: Hoe lang is de garantie van LQ058T5GG01?
A: Nieuwe producten hebben een garantie van 90 dagen.
V: Hoe bestel ik lcd-paneel LQ058T5GG01 ?
A: Vertel ons de hoeveelheid die je nodig hebt, dan zullen we een PI maken voor u om de ordergegevens te bevestigen, als we alles hebben bevestigd, kunt u de betaling regelen, nadat we de betaling hebben ontvangen,We zullen de goederen binnen 1-2 dagen naar u verzenden..
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies