| Merknaam: | Sharp |
| Modelnummer: | LQ058T5DRQ1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LQ058T5DRQ1 5,8 inch 640*350 TFT LCD scherm
LQ058T5DRQ1 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Scherp |
| Model P/N | LQ058T5DRQ1 |
| Diagonale grootte | 5.8" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 640 ((RGB) × 350 126PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 128.6 ((W) ×70.35 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 147 ((H) × 89 ((V) × 12,5 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare, antireflectie |
| Luminansie | 360 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 1001 (min.) (TM) |
| Bekijk richting | 12 uur. |
| Reactietijd | 30/50 (Typ.) ((Tr/Td) |
| Zienhoek | 65/65/65/40 (type) |
| Operatiemodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Ondersteunende kleur | 262K |
| Lichtbron | CCFL [1 stuks], 10K uur, W/O Driver |
| Gewicht | 185 g (max.) |
| Ontworpen voor | Automobiele display |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | Parallel RGB (1 ch, 6-bit), 32 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 3.3V (type) (VCC) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -30 ~ 85 °C; opslagtemperatuur: -40 ~ 95 °C; trillingsniveau: 2,9 G (28,4 m/s2) |
| LQ058T5DRQ1 5,8 inch 640*350 TFT LCD scherm | |
LQ058T5DRQ1 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
LQ058T5DRQ1 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling LQ058T5DRQ1 verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het LCD-paneel LQ058T5DRQ1 dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies