| Merknaam: | Sharp |
| Modelnummer: | LQ058T5DR01 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Originele LQ058T5DR01 5,8 inch 32 pin LCD-scherm
LQ058T5DR01 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Scherp |
| Model P/N | LQ058T5DR01 |
| Diagonale grootte | 5.8" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 640 ((RGB) × 350 126PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 128.6 ((W) ×70.35 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | 147 × 89 × 12,6 (H × V × D) |
| Behandeling | Antiglare, antireflectie |
| Luminansie | 360 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 100: 1 (min.) (TM) |
| Zienhoek | 65/65/65/40 (type) |
| Reactie | 30/50 (Typ.) ((Tr/Td) ms |
| Goed zicht op | 12 uur. |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Kleurdiepte | 262K |
| Achterlicht | 1 stuks CCFL, 10K uur, Geen bestuurder |
| De massa | 175 ± 10 g |
| Gebruikt voor: | Automobiele display |
| Vernieuwingssnelheid | - |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | Parallel RGB (1 ch, 6-bit), Connector32 pins |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type) (VCC) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -40 ~ 95 °C Bedieningstemperatuur: -30 ~ 85 °C Vibratieniveau: 2,9 G (28,4 m/s2) |
| Originele LQ058T5DR01 5,8 inch 32 pin LCD-scherm | |
LQ058T5DR01 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
LQ058T5DR01 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling LQ058T5DR01 verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel LQ058T5DR01 dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies