| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | HR215WU3-120 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
21.5 inch HR215WU3-120 TFT LCD-scherm voor desktopmonitor
HR215WU3-120 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | HR215WU3-120 |
| Diagonale grootte | 21.5" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 476.64 ((W) × 268.11 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 487.2 ((W) × 281 ((H) × 1,32 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 14 (Type) (G tot G) |
| Glasdiepte | 00,50+0,50 mm |
| Transmissiviteit | 40,2% (Typ.) ((met polarisator) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 100%sRGB |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Bestuurder IC | COF Ingebouwde 6 bron + 3 gate chips |
| Gewicht van het paneel | 400 g (typisch) |
| Toepassing | Desktopmonitor |
| Signalinterface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 5.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
HR215WU3-120 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
HR215WU3-120 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn LCD-panel professionals.
Q: Hoe te oroodr LCDAfbeeldingLCD HR215WU3-120?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Kun je deHR215WU3-120Voordat ze verscheept worden?
A: Natuurlijk is ons lcd paneel HR215WU3-120 strikt getest voor verzending.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelHR215WU3-120Kan het niet werken?
A: LCD Display HR215WU3-120 is getest voor verzending. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies