| Merknaam: | HannStar |
| Modelnummer: | HSD090IDW1-A01-0299 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Originele HSD090IDW1-A01-0299 9,0 inch TFT-paneel LCD-scherm
HSD090IDW1-A01-0299 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | HannStar |
| Model P/N | HSD090IDW1-A01-0299 |
| Diagonale grootte | 9.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOG |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 104PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 198 ((W) × 112.08 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 206.9 ((H) × 123.33 ((V) × 1.43 ((D) mm |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 5001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Om zes uur. |
| Reactietijd | 5.5/10.5 (Type.) ((Tr/Td) |
| Zienhoek | 70/70/50/60 (type) |
| Operatiemodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Dikte van de plaat | 00,50+0,50 mm |
| Overdraagbaarheid | 70,4% (Type.) (met polarisator) |
| Ondersteunende kleur | 262K/16.2M 49%NTSC |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | TBD |
| Ontworpen voor | Digitaal fotoraam, draagbare dvd-speler |
| Framerate | - |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| D-IC-gegevens | COG Ingebouwde 2 bron + 1 gate chips |
| Interface type | TTL (1 ch, 6/8-bit), 60 pinsFPC |
| Stroomvoorziening | 3.3/10/15/-7V (Type.) ((VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
HSD090IDW1-A01-0299 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
HSD090IDW1-A01-0299 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deHSD090IDW1-A01-0299vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons lcd paneel HSD090IDW1-A01-0299 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenHet is niet toegestaan dat de gegevens van de verwerkingsinstallatie worden verwerkt.?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Q: Hoe lang is de garantie van de LCDHSD090IDW1-A01-0299?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelHSD090IDW1-A01-0299Kan ik niet werken?
A: HSD090IDW1-A01-0299 is getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan al het aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies