| Merknaam: | TIANMA |
| Modelnummer: | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
5.5 inch TM055JYHP03 720*1280 TFT LCD Display Panel
TM055JYHP03 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Tiananmen |
| Model P/N | Voor de toepassing van deze verordening geldt: |
| Diagonale grootte | 5.5" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Resolutie | 720 (RGB) × 1280, WXGA 268PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Grootte van de contour | 70.44 ((W) × 127.81 ((H) × 0.3 ((D) mm |
| Oppervlakte | - |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 9001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Afbeeldingsmodus | SFT, meestal zwart, transmisief |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Glasdiepte | 00,15+0,15 mm |
| Transmissiviteit | 50,6% (Type.) (met polarisator) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 70% NTSC |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Frequentie | - |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Bestuurder IC | COGSuggest HX8394A, HX8394D, NT35521, NT35521S, OTM1283A, OTM1284A, ILI9881, R61318 |
| Gewicht van het paneel | - |
| Toepassing | Mobiele telefoon |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C;opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
TM055JYHP03 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
TM055JYHP03 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deVoor de toepassing van deze verordening geldt:vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons LCD-paneel TM055JYHP03 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenVoor de toepassing van deze verordening geldt:?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
Q: Hoe lang is de garantie van de LCDVoor de toepassing van deze verordening geldt:?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelVoor de toepassing van deze verordening geldt:Kan ik niet werken?
A: TM055JYHP03 werd getest voordat het werd verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alstublieft de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies