| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | MV238FHB-N31 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
MV238FHB-N31 23,8 inch TFT-LCD-scherm voor desktopmonitor
MV238FHB-N31 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | MV238FHB-N31 |
| Diagonale grootte | 23.8" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | - |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 14 (Type) (G tot G) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Glasdiepte | 00,50+0,50 mm |
| Transmissiviteit | - |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 72% NTSC |
| Lichtbron | Geen B / L, zonder chauffeur |
| Gewicht | - |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector |
| Stroomvoorziening | 5.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
MV238FHB-N31 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Accepteert u de monsterbestelling vanMV238FHB-N31?
A: Ja, welkom!
V: Hoe lang is de garantie vanV315H3-L02?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als deV315H3-L02Kan het niet werken?
A: Onze MV238FHB-N31 is vóór verzending goed getest. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies