| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | Mechanisme voor het opstellen van een keuringsrapport |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Nieuw ME270QHB-N20 LCD-scherm 27.0 inch lcd-scherm voor Desktop Monitor
ME270QHB-N20 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | Mechanisme voor het opstellen van een keuringsrapport |
| Diagonale grootte | 27.0" |
| Paneltype | TFT-LCD, CELL, FOB |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 5 (Type.) ((G tot G) ms |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 100% sRGB |
| Lichtbron | Geen B/L |
| Gewicht | - |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Lijst met bestuurder-IC | Ingebouwde COF 8-bronchips |
| Interface type | LVDS (4 ch, 8-bit) |
| Milieu | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |
ME270QHB-N20 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V: Ik vind het LCD-scherm dat ik zoek niet op de website, wat moet ik doen?
A: Je kunt ons wat foto's geven, we hebben veel lcd's uit de planken.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen van Mechanisme voor het opstellen van een keuringsrapport ?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voor uw bestelling per DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Hoe kan ik betalen voor Mechanisme voor het opstellen van een keuringsrapport ?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Wat gebeurt er als de Mechanisme voor het opstellen van een keuringsrapportIk krijg niet kan werken?
A: ME270QHB-N20 zal strikt worden getest voor verzending. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies