| Merknaam: | Sharp |
| Modelnummer: | LQ6BW50M |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LQ6BW50M 400*234 5,8 inch 320 cd/m2 LCD scherm
LQ6BW50M LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Scherp |
| Model P/N | LQ6BW50M |
| Diagonale grootte | 5.8" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 400 ((RGB) × 234 80PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 127.2 ((W) × 71.8 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Luminansie | 320 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 601 (min.) (TM) |
| Bekijk richting | - |
| Reactietijd | 60 (max.) |
| Zienhoek | 60/60/60/35 (min.) ((CR≥10) |
| Operatiemodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Ondersteunende kleur | |
| Lichtbron | CCFL |
| Gewicht | 325 g (typisch) |
| Ontworpen voor | |
| Framerate | - |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | Analoog |
| Milieu | Operatietemperatuur: -10 ~ 60 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 85 °C |
| LQ6BW50M 400*234 5,8 inch 320 cd/m2 LCD scherm | |
LQ6BW50M LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
LQ6BW50M LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling LQ6BW50M verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het LCD-paneel LQ6BW50M dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies