Modelnummer: TA055JVHM02
MOQ: 1 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Model Name:
TA055JVHM02
Diagonal Size:
5.5"
Panel Type:
AM-OLED, Assembly
Resolution:
720(RGB)×1280, WXGA 268PPI
Pixel Format:
RGB Vertical Stripe
Active Area:
68.04(W)×120.96(H) mm
Frame Rate:
60Hz
Lamp Type:
self
Gebruikt voor::
Mobiele telefoon
Touchscreen:
On-Cell Touch, I²C
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
3.8 inch LM038QC1T10 320*240 75Hz lcd-schermmodule
LM038QC1T10 LCD-paneel Productgegevens:
Merken Scherp
Model P/N LM038QC1T10
Diagonale grootte 3.8"
Paneltype CSTN-LCD, LCM
Resolutie 320 ((RGB) × 240, QVGA 105PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 76.8 ((W) × 57,6 ((H) mm
Bezelopening 80.8 ((W) × 61.6 ((H) mm
Lijst Dim. 96.6 ((H) × 72.4 ((V) × 6.5 ((D) mm
Behandeling -
Luminansie 90 cd/m2 (type)
Contrastverhouding 301 (type) (TM)
Bekijk richting -
Reactietijd 105/95 (type)
Zienhoek 30/30/15/25 (Type.) ((CR>5)
Operatiemodus STN, meestal zwart, transmisief
Ondersteunende kleur Kleur
Lichtbron CCFL [1 stuks], 25K uur, W/O Driver
Gewicht 55.0g (Type.)
Ontworpen voor
Framerate 75 Hz
Aanraakpaneel Zonder
Interface type Parallel Data (1ch, 8-bit), 24 pinsConnector
Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 40 °C; opslagtemperatuur: -25 ~ 60 °C
LM038QC1T10 LCD-paneel garantie:
LM038QC1T10 LCD-paneel Verzending en verpakking:
3.8 inch LM038QC1T10 320*240 75Hz lcd-schermmodule 0
LM038QC1T10 LCD-paneel Betaling en verzending:
LM038QC1T10 Tarieven en vergoedingen voor LCD-panelen:
Geen extra kosten: Wij rekenen geen kosten voor bestellingen van klanten, ongeacht de bestelgrootte.
LM038QC1T10 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe betaal ik LM038QC1T10?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Als ik nu bestel, wanneer verzenden jullie de goederen van LM038QC1T10?
A: De bestelling wordt binnen 2-3 werkdagen na ontvangst van uw betaling verzonden.
V: Kunt u me korting geven als ik een grote hoeveelheid LM038QC1T10 nodig heb?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen LM038QC1T10 ontvangen?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voordat het bij u in handen is via DHL/FEDEX/UPS/TNT.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%