| Merknaam: | Sharp |
| Modelnummer: | LM014LC1S02 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
Nieuw LM014LC1S02 96*108 1,4 inch lcd scherm voor mobiele telefoon
LM014LC1S02 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Scherp |
| Model P/N | LM014LC1S02 |
| Diagonale grootte | 1.4" |
| Paneltype | CSTN-LCD, LCM |
| Resolutie | 96 ((RGB) × 108 102PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 23.892 ((W) × 26.867 ((H) mm |
| Bezelopening | 28.0(W) × 29.3 ((H) mm |
| Omtrek (mm) | 34 × 40 × 6,45 (H × V × D) |
| Behandeling | - |
| Zienhoek | - |
| Reactie | - |
| Goed zicht op | - |
| Werkstand | STN, meestal zwart, transmisief |
| Kleurdiepte | Kleur |
| Achterlicht | WLED |
| De massa | 9.50g |
| Gebruikt voor: | Mobiele telefoon |
| Vernieuwingssnelheid | 70 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | CPU |
| Spanningsvoorziening | 2.85V (Type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -30 ~ 70 °C Bedieningstemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| Nieuw LM014LC1S02 96*108 1,4 inch lcd scherm voor mobiele telefoon | |
LM014LC1S02 LCD-paneel Verzending en pakket:
![]()
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling LM014LC1S02 verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel LM014LC1S02 dat ik heb ontvangen niet kan werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies