| Merknaam: | Sharp |
| Modelnummer: | LD600T3SE1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LD600T3SE1 60 inch 1366*768 lcd-scherm voor videomuur
LD600T3SE1 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | Scherp |
| Model P/N | LD600T3SE1 |
| Diagonale grootte | 60" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 26PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 1328.78 ((W) × 747.072 ((H) mm |
| Bezelopening | 1329.4 ((W) × 747.772 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 1335.9 ((H) × 754.2 ((V) × 104.2 ((D) mm |
| Behandeling | Harde coating (2H) |
| Luminansie | 700 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 24001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 6 (Type) (G tot G) |
| Zienhoek | 88/88/88/88 (type) |
| Operatiemodus | VSV, meestal zwart, zendbaar |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 99%sRGB |
| Lichtbron | WLED, 37 km/uur, zonder bestuurder |
| Gevoegde naad | 7.1 mm (actief naar actief naad) |
| Ontworpen voor | Videomuur |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | LVDS (1 ch, 8-bit), 46 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 12.0V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -25 ~ 60 °C |
| LD600T3SE1 60 inch 1366*768 lcd-scherm voor videomuur | |
LD600T3SE1 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het LCD-paneel LD600T3SE1 dat ik heb ontvangen niet kan werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies