| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LP101WSA-TLA1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LP101WSA-TLA1 10,1 inch 1024*600 LCD schermpaneel voor Netbook PC
LP101WSA-TLA1 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG |
| Model P/N | LP101WSA-TLA1 |
| Diagonale grootte | 10.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 117PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm |
| Bezelopening | 226.0(W) ×128.7 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 235 ((H) × 143 ((V) × 5.2 ((D) mm |
| Behandeling | Verblinding (Haze 0%) |
| Luminansie | 200 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 3001 (min.) (TM) |
| Bekijk richting | Om zes uur. |
| Reactietijd | 16 (Type.) ((Tr+Td) |
| Zienhoek | 30/30/10/20 (min.) ((CR≥10) |
| Operatiemodus | TN, normaal wit, transmisief |
| Ondersteunende kleur | 262K 45% NTSC |
| Lichtbron | WLED, 10K uur, met LED Driver |
| Vormstijl | Klem (PCBA gebogen, T≥5,2 mm) |
| Ontworpen voor | Netbook-pc |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | LVDS (1 ch, 6-bit), 40 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 3.3V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| LP101WSA-TLA1 10,1 inch 1024*600 LCD schermpaneel voor Netbook PC | |
LP101WSA-TLA1 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
LP101WSA-TLA1 Over de goederen:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn LCD-panel professionals.
Q: Hoe te oroodrLGAfbeeldingLCD LP101WSA-TLA1?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Kun je deLP101WSA-TLA1Voordat ze verscheept worden?
A: Natuurlijk is ons LCD-paneel LP101WSA-TLA1 strikt getest voor verzending.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelLP101WSA-TLA1Kan het niet werken?
A: LG Display LP101WSA-TLA1 is getest voor verzending. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies