| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LP101WS1-TLA2 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LP101WS1-TLA2 10,1 inch 1024*576 LCD-scherm Voor Netbook PC
LP101WS1-TLA2 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LP101WS1-TLA2 |
| Diagonale grootte | 10.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024 ((RGB) × 576, WSVGA 116PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 222.72 ((W) × 125.28 ((H) mm |
| Bezelopening | 226.0(W) ×128.7 ((H) mm |
| Outline Grootte | 235 ((W) × 143 ((H) × 5.2 ((D) mm |
| Behandeling | Verblinding (Haze 0%) |
| Luminansie | 200 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 300: 1 (min.) (TM) |
| Zienhoek | 30/30/10/20 (min.) ((CR≥10) |
| Reactie | 16 (Typ.) ((Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Om zes uur. |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Kleurdiepte | 262K 45% NTSC |
| Achterlicht | WLED, 10K uur, met LED Driver |
| De vorm van de contour | Klem (PCBA gebogen, T≥5,2 mm) |
| Gebruikt voor: | Netbook-pc |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (1 ch, 6-bit), 40 pinsConnector |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |
| LP101WS1-TLA2 10,1 inch 1024*576 LCD-scherm Voor Netbook PC | |
LP101WS1-TLA2 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Accepteert u de monsterbestelling vanLP101WS1-TLA2?
A: Ja, welkom!
V: Hoe lang is de garantie vanLP101WS1-TLA2?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als deLP101WS1-TLA2Kan het niet werken?
A: Onze LP101WS1-TLA2 is goed getest voor verzending. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies