| Merknaam: | LG |
| Modelnummer: | LP101WH4-SLP1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LP101WH4-SLP1 10,1 inch 1366*768 LCD-schermmodule
LP101WH4-SLP1 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LP101WH4-SLP1 |
| Diagonale grootte | 10.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 155PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 222.52 ((W) × 125.11 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst (mm) | 232.8 × 138,15 × 4,35 (H × V × D) |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 400 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 800: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Reactie | 25 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | IPS, meestal zwart, zender |
| Kleurdiepte | 262K 50% NTSC |
| Achterlicht | WLED, 12K uur, met LED Driver |
| De massa | 125 g (max.) |
| Gebruikt voor: | Pad & Tablet |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (1 ch, 6-bit), 40 pinsConnector |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 60 °C Bedieningstemperatuur: 0 ~ 50 °C |
| LP101WH4-SLP1 10,1 inch 1366*768 LCD-schermmodule | |
LP101WH4-SLP1 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V: Kun je deLP101WH4-SLP1 vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons LCD-paneel LP101WH4-SLP1 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenLG LP101WH4-SLP1?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Hoe lang is de garantie van de LCDLP101WH4-SLP1?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelLP101WH4-SLP1Kan ik niet werken?
A: LP101WH4-SLP1 is getest voor verzending. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies