| Merknaam: | LG Display |
| Modelnummer: | LM340WW1-SSD1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LM340WW1-SSD1 34,0 inch LCD-scherm 2560*1080
LM340WW1-SSD1 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LM340WW1-SSD1 |
| Diagonale grootte | 34" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1080, CSHD 81PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 799.8 ((W) × 334.8 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Outline Grootte | 820.6 ((W) × 360,9 ((H) × 18,8 ((D) mm |
| Helderheid | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Kleuren weergeven | 16.7M 100%sRGB |
| Frequentie | 60 Hz |
| Gewicht | 30,96 ± 0,20 kg |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | IPS, meestal zwart, zender |
| Reactietijd | 14 (Type.) ((Tr+Td) |
| Typ van de lamp | WLED, 30K uur, zonder bestuurder |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Desktopmonitor |
| Signalinterface | LVDS (4 ch, 8-bit), 92 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 10.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| LM340WW1-SSD1 34,0 inch LCD-scherm 2560*1080 | |
LM340WW1-SSD1 LCD-paneel Verzending en verpakking:![]()
LM340WW1-SSD1 LCD-scherm Verpakking Verzending:
LM340WW1-SSD1 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deLM340WW1-SSD1 vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons LCD-paneel LM340WW1-SSD1 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenLG LM340WW1-SSD1?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Hoe lang is de garantie van de LCDLM340WW1-SSD1?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelLM340WW1-SSD1Kan ik niet werken?
A: LM340WW1-SSD1 werd getest voordat het werd verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies