| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | BS058FBE-N30-6Q00 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
BS058FBE-N30-6Q00 5,8 inch LCD-scherm LCD-scherm PANEL Voor mobiele telefoon
BS058FBE-N30-6Q00 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | BS058FBE-N30-6Q00 |
| Diagonale grootte | 5.8" |
| Paneltype | LTPS TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Resolutie | 1080 ((RGB) × 2280 431PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 63.504 ((W) × 134.064 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Outline Grootte | 69.904 ((W) × 138.614 ((H) × 0.28 ((D) mm |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 15001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Afbeeldingsmodus | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 26 (Type.) ((Tr+Td) |
| Glasdiepte | 00,14+0,14 mm |
| Transmissiviteit | 5.2% (Typ.) ((met APCF) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 85% NTSC |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Frequentie | - |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Bestuurder IC | COG suggereert OTM1911A, HX8399C, ILI7807D, ST7125 |
| Gewicht van het paneel | - |
| Toepassing | Mobiele telefoon |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| BS058FBE-N30-6Q00 5,8 inch LCD-scherm LCD-scherm PANEL Voor mobiele telefoon | |
BS058FBE-N30-6Q00 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies