| Merknaam: | LG Display |
| Modelnummer: | LM340UW2-SSA2 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LM340UW2-SSA2 34,0 inch 3440*1440 LCD-paneelmodule voor LG Display
LM340UW2-SSA2 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LM340UW2-SSA2 |
| Diagonale grootte | 34" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 3440 ((RGB) × 1440 109PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 799.8 ((W) × 334.8 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 819.3 ((H) × 363 ((V) × 19.1 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H) |
| Luminansie | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 5 (type) (G tot G) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Operatiemodus | IPS, meestal zwart, zender |
| Ondersteunende kleur | 1.07B |
| Lichtbron | WLED, 30 km uur, zonder bestuurder |
| Gewicht | - |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | LVDS (4 ch, 10-bit), 174 pinsConnector |
| Stroomvoorziening | 10.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| LM340UW2-SSA2 34,0 inch 3440*1440 LCD-paneelmodule voor LG Display | |
LM340UW2-SSA2 LCD-paneel Verzending en verpakking:![]()
LM340UW2-SSA2 LCD-scherm Verpakking Verzending:
LM340UW2-SSA2 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deLM340UW2-SSA2 vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons LCD-paneel LM340UW2-SSA2 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenLG LM340UW2-SSA2?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Hoe lang is de garantie van de LCDLM340UW2-SSA2?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelLM340UW2-SSA2Kan ik niet werken?
A: LM340UW2-SSA2 is getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan al het aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies