| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | BS055FHG-N41-6900 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
BS055FHE-N41-6900 5,5 inch LCD-scherm LCD-scherm PANEL Voor mobiele telefoon
BS055FHE-N41-6900 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | BS055FHG-N41-6900 |
| Diagonale grootte | 5.5" |
| Paneltype | LTPS TFT-LCD, CELL, COG |
| Resolutie | 1080 (RGB) ×1920, FHD 403PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Outline Grootte | 70.04 ((W) × 127.61 ((H) × 0.4 ((D) mm |
| Oppervlakte | - |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 9001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Afbeeldingsmodus | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Glasdiepte | 0.20+0.20 mm |
| Transmissiviteit | 40,2% (Type.) (met polarisator) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 70% NTSC |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Frequentie | - |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Bestuurder IC | COGBebouwde NT35695 |
| Gewicht van het paneel | TBD |
| Toepassing | Mobiele telefoon |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C;opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| BS055FHE-N41-6900 5,5 inch LCD-scherm LCD-scherm PANEL Voor mobiele telefoon | |
BS055FHE-N41-6900 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel BS055FHG-N41-6900 Kan ik niet werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies