| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | BS052FHG-N30-6C00 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
BS052FHG-N30-6C00 5,2 inch LCD-scherm LCD-scherm PANEL
BS052FHG-N30-6C00 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | BS052FHG-N30-6C00 |
| Diagonale grootte | 5.2" |
| Paneltype | LTPS TFT-LCD, CELL, COG |
| Resolutie | 1080 ((RGB) ×1920, FHD 423PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 64.8 ((W) × 115.2 ((H) mm |
| Outline Grootte | 66.4 ((W) × 121.2 ((H) × 0,3 ((D) mm |
| Oppervlakte | Zonder polarisator |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 15001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Afbeeldingsmodus | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 30 (Type.) ((Tr+Td) |
| Glasdiepte | 00,15+0,15 mm |
| Transmissiviteit | 4.7% (Typ.) ((met APCF) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 70% NTSC |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Bestuurder IC | COG ingebouwde OTM1901A |
| Toepassing | Mobiele telefoon |
| Signalinterface | MIPI (4 datalijnen) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -25 ~ 80 °C |
| BS052FHG-N30-6C00 5,2 inch LCD-scherm LCD-scherm PANEL | |
BS052FHG-N30-6C00 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V: Wat betekent "We kunnen een 100% compatibel onderdeel nummer voor uw scherm verzenden"?
A: Omdat sommige originele schermen niet beschikbaar zijn in de markt, dus sturen we het compatibele item naar u. Maak je geen zorgen, het is 100% compatibel voor uw scherm.
Q: Hoe lang is de garantie van BS052FHG-N30-6C00?
A: Nieuwe producten hebben een garantie van 90 dagen.
V: Hoe bestel ik een lcd-paneel BS052FHG-N30-6C00?
A: Vertel ons de hoeveelheid die je nodig hebt, dan zullen we een PI maken voor u om de ordergegevens te bevestigen, als we alles hebben bevestigd, kunt u de betaling regelen, nadat we de betaling hebben ontvangen,We zullen de goederen binnen 1-2 dagen naar u verzenden..
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies