| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | BS050HDE-N41-6Q00 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
BS050HDE-N41-6Q00 5,0 inch LCD-scherm LCD-scherm voor mobiele telefoon
BS050HDE-N41-6Q00 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | BS050HDE-N41-6Q00 |
| Diagonale grootte | 5.0" |
| Paneltype | LTPS TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Resolutie | 720 ((RGB) × 1280, WXGA 296PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 61.776 ((W) × 109.824 ((H) mm |
| Outline Grootte | 63.77 ((W) × 116.56 ((H) × 0,4 ((D) mm |
| Oppervlakte | Zonder polarisator |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 13001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Afbeeldingsmodus | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Glasdiepte | 0.20+0.20 mm |
| Transmissiviteit | 50,6% (Typ.) ((met APCF) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 70% NTSC |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Frequentie | - |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Bestuurder IC | COGSuggest NVT35590, OTM1282A. Himax8392A |
| Gewicht van het paneel | - |
| Toepassing | Mobiele telefoon |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C;opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| BS050HDE-N41-6Q00 5,0 inch LCD-scherm LCD-scherm voor mobiele telefoon | |
BS050HDE-N41-6Q00 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling BS050HDE-N41-6Q00 verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel BS050HDE-N41-6Q00 dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies