| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | BP101WX1-201 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
BP101WX1-201 10,1 inch LCD scherm MODULE LCD PANEL Voor Tablet
BP101WX1-201 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | BP101WX1-201 |
| Diagonale grootte | 10.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 800, WXGA 149PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 216.96 ((W) × 135.6 ((H) mm |
| Bezelopening | 220.46 ((W) × 139.25 ((H) mm |
| Outline Grootte | 228.6 ((W) × 149.2 ((H) × 4.59 ((D) mm |
| Oppervlakte | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H), Antireflection |
| Helderheid | 350 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 6001 (min.) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Afbeeldingsmodus | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Kleuren weergeven | 16.7M 50% NTSC |
| Typ van de lamp | 6S6PWLED, 15K uur, met LED Driver |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 160 g (max.) |
| Toepassing | Pad & Tablet |
| Signalinterface | LVDS (1 ch, 8-bit), 40 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 3.3V (type.) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| BP101WX1-201 10,1 inch LCD scherm MODULE LCD PANEL Voor Tablet | |
BP101WX1-201 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd paneel BP101WX1-201 Kan ik niet werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies