| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | BP101QH1-100 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
BP101QH1-100 10,1 inch LCD scherm MODULE LCD PANEL Voor Tablet
BP101QH1-100 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | BP101QH1-100 |
| Diagonale grootte | 10.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1600, WQXGA 300PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 216.576 ((W) × 135.36 ((H) mm |
| Bezelopening | 219.276 ((W) × 138.21 ((H) mm |
| Outline Grootte | 228.806 ((W) × 150.785 ((H) × 4.8 ((D) mm |
| Behandeling | Antiglare, harde coating (3H), antireflectie |
| Luminansie | 450 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 800: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Reactie | 25 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Kleurdiepte | 16.7M 54% NTSC |
| Achterlicht | 11S4PWLED, 15K uur, Geen bestuurder |
| De massa | 150 g (typisch) |
| Gebruikt voor: | Pad & Tablet |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | eDP (4 lijnen), eDP1.2, 40 pinsConnector |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -20 ~ 70 °C Bedieningstemperatuur: -10 ~ 60 °C |
| BP101QH1-100 10,1 inch LCD scherm MODULE LCD PANEL Voor Tablet | |
BP101QH1-100 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Kun je een lage waarde voor mijn bestelling verklaren?bij de verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies