| Merknaam: | LG Display |
| Modelnummer: | LM300WQ5-STA2 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LM300WQ5-STA2 30,0 inch LCD Panel Module voor LG
LM300WQ5-STA2 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG |
| Model P/N | LM300WQ5-STA2 |
| Diagonale grootte | 30.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1600, WQXGA 101PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 641.28 ((W) × 400,8 ((H) mm |
| Bezelopening | 646.3 ((W) × 405.8 ((H) mm |
| Outline Grootte | 677.3 ((W) × 436.8 ((H) × 43.3 ((D) mm |
| Helderheid | 370 cd/m2 (type) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Kleuren weergeven | 16.7M 98% Adobe RGB |
| Frequentie | 60 Hz |
| Gewicht | 5.10/5.40 kg (type/max.) |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 13%), harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | H-IPS, meestal zwart, zendbaar |
| Reactietijd | 6/6 (Typ.) ((Tr/Td), 5 (Typ.) ((G tot G) |
| Typ van de lamp | 18 stuks CCFL, 40K uur, met inverter. |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Desktopmonitor |
| Signalinterface | Dual Link TMDS, 50 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 18.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| LM300WQ5-STA2 30,0 inch LCD Panel Module voor LG | |
LM300WQ5-STA2 LCD-paneel Verzending en verpakking:![]()
LM300WQ5-STA2 LCD-scherm Verpakking Verzending:
LM300WQ5-STA2 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deLM300WQ5-STA2 vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons LCD-paneel LM300WQ5-STA2 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenLG LM300WQ5-STA2?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Hoe lang is de garantie van de LCDLM300WQ5-STA2?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelLM300WQ5-STA2Kan ik niet werken?
A: LM300WQ5-STA2 is getest voor verzending. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies