LM300W01-A3 30,0 inch 2k LCD-schermmmodule voor desktopmonitor
Merknaam: LG Display
Modelnummer: LM300W01-A3
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
LM300W01-A3
Diagonale grootte:
30.0"
Resolutie:
2560 ((RGB) × 1600, WQXGA 101PPI
Actief gebied:
641.28 ((W) × 400,8 ((H) mm
Operatiemodus:
Transmissive SLOKJES, normaal Zwart,
Ondersteunende kleur:
16.7M 72% NTSC
Zienhoek:
88/88/88/88 (Type.) (CR≥10)
Lichtbron:
CCFL [16 stuks], 50K uur, met Inverter
Toepassing:
Desktopmonitor
Interface type:
Dual Link TMDS, 45 pinsConnector
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
LM300W01-A3 LCD-paneel Productgegevens:
Merken LG
Model P/N LM300W01-A3
Diagonale grootte 30.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 2560 ((RGB) × 1600, WQXGA 101PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 641.28 ((W) × 400,8 ((H) mm
Bezelopening 646.3 ((W) × 405.8 ((H) mm
Lijst Dim. 677.3 ((H) × 436.8 ((V) × 43.3 ((D) mm
Behandeling Antiglare (Haze 13%), harde coating (3H)
Luminansie 280 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 4001 (type) (TM)
Bekijk richting Symmetrie
Reactietijd 9/7 (Typ.) ((Tr/Td), 12 (Typ.) ((G tot G)
Zienhoek 88/88/88/88 (type)
Operatiemodus S-IPS, meestal zwart, zendbaar
Ondersteunende kleur 16.7M 72% NTSC
Lichtbron CCFL [16 stuks], 50K uur, met Inverter
Gewicht 5.10 kg (type.)
Ontworpen voor Desktopmonitor
Framerate 60 Hz
Aanraakpaneel Zonder
Interface type Dual Link TMDS, 45 pinsConnector
Stroomvoorziening 18.0V (type.)
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
Over ons - LM300W01-A3 LCD-paneel:
Uitgebreide inventaris:
Verbintenis tot klantenservice:
Expertise op het gebied van technische ondersteuning
Contact met ons op:
LM300W01-A3 LCD-paneel Verzending en verpakking:LM300W01-A3 30,0 inch 2k LCD-schermmmodule voor desktopmonitor 0
LM300W01-A3 LCD-scherm Verpakking Verzending:
Verpakkingsmateriaal:
Verzendopties:
Opvolging en levering:
LM300W01-A3 LCD-schermen Tarieven en vergoedingen:
Geen extra kosten van ons:
Douanerechten en invoerrechten:
Verzendingsinformatie:
Verlengde levertijden:
LM300W01-A3 LCD-paneel FAQ:
V: Kan ik mijn goederen betalen?LM300W01-A3Met een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
V: Hoe verzendt u mijn goederen?LM300W01-A3 ?
A: We kunnen overal ter wereld verzenden via DHL,UPS,Fedex en EMS.
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?LM300W01-A3?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Ik vind het LCD-scherm dat ik zoek niet op de website, wat moet ik doen?
A: Je kunt ons wat foto's geven, we hebben veel lcd's uit de planken.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen vanLM300W01-A3?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voordat het bij u in handen is via DHL/FEDEX/UPS/TNT.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%