| Merknaam: | LG Display |
| Modelnummer: | LM270WR9-SSA1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LM270WR9-SSA1 27.0 inch 3840*2160 LCD Display Module
LM270WR9-SSA1 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LM270WR9-SSA1 |
| Diagonale grootte | 27.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 163PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Outline Grootte | 608.8 ((W) × 349.4 ((H) × 15.3 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H) |
| Helderheid | 400 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 20001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Afbeeldingsmodus | IPS, meestal zwart, zender |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 14 (Type) (G tot G) |
| Kleuren weergeven | 1.07B 97%DCI-P3 |
| Typ van de lamp | 19S4PWLED, 30K uur, zonder bestuurder |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | 2.45/2.57 kg (type/max.) |
| Toepassing | Desktopmonitor |
| Signalinterface | eDP (4 rijstroken), HBR2 (5.4G/rijstroken), 30 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 10V (type) |
| Milieu | Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| LM270WR9-SSA1 27.0 inch 3840*2160 LCD Display Module | |
LM270WR9-SSA1 LCD-paneel Verzending en verpakking:![]()
LM270WR9-SSA1 LCD-scherm Verpakking Verzending:
LM270WR9-SSA1 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Accepteert u de monsterbestelling vanLM270WR9-SSA1?
A: Ja, welkom!
V: Hoe lang is de garantie vanLM270WR9-SSA1?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als deLM270WR9-SSA1Kan het niet werken?
A: Onze LM270WR9-SSA1 is vóór verzending goed getest. Als dat gebeurt, controleer dan opnieuw alle aansluitkabels. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies