BF057HDM 5,7 inch LCD-scherm
BF057HDM 5,7 inch LCD-scherm
Merknaam: BOE
Modelnummer: BF057HDM
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
BF057HDM
Diagonale grootte:
5.7“
Paneltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie:
720 (RGB) × 1280, WXGA 256PPI
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Actief gebied:
71.28 ((W) × 126.72 ((H) mm
Gebruikt voor::
Mobiele telefoon
Kleurdiepte:
16.7M 70% NTSC
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
BF057HDM 5,7 inch LCD-scherm
BF057HDM LCD-paneel Productgegevens:
Merken BOE
Model P/N BF057HDM
Diagonale grootte 5.7"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 720 (RGB) × 1280, WXGA 256PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 71.28 ((W) × 126.72 ((H) mm
Lijst Dim. 75.68 ((H) × 136.77 ((V) × 2.1 ((D) mm
Luminansie 430 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 9001 (type) (TM)
Bekijk richting Symmetrie
Reactietijd 25 (Type.) ((Tr+Td)
Zienhoek 80/80/80/80 (type)
Operatiemodus ADS, meestal zwart, zendbaar
Ondersteunende kleur 16.7M 70% NTSC
Lichtbron WLED [6S2P], W/O bestuurder
Gewicht 50.0g
Ontworpen voor Mobiele telefoon
Framerate 60 Hz
Aanraakpaneel Zonder
Interface type MIPI (4 datalijnen), 31 pinsFPC
Stroomvoorziening Voor de toepassing van de onderstaande voorschriften:
Milieu Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C
BF057HDM 5,7 inch LCD-scherm
BF057HDM LCD-paneel Voorbestelling Checklist:
Verificatie van de verenigbaarheid:
Contactgegevens en adres:
BF057HDM LCD-paneel Verzending en verpakking:
BF057HDM 5,7 inch LCD-scherm 0
BF057HDM LCD-paneel Levering Details:
Verzendtijd:
Uw bestelde artikelen worden binnen 7 werkdagen na bevestiging van betaling verzonden.
Verzendopties:
Aanvullende kosten voor afgelegen gebieden:
BF057HDM LCD-paneel naverkoopservicebeleid:
Terugkeerbeleid:
Garantie dekking:
De garantie is nietig.
BF057HDM LCD-paneel FAQ:
V: Hoe betaal ik voor BF057HDM?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Kan ik mijn goederen betalen?Je creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
V: Kunt u me korting geven als ik een grote hoeveelheid BF057HDM nodig heb?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Accepteert u monsterorders voor BF057HDM?
A: Natuurlijk!monsterbestelling is welkom!
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%