BF050WVQ-100 5,0 inch LCD-scherm TFT LCD-scherm
Merknaam: BOE
Modelnummer: BF050WVQ-100
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
BF050WVQ-100
Diagonale grootte:
5.0"
Paneltype:
a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (full cell)
Resolutie:
480 ((RGB) × 854, FWVGA 198PPI
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Actief gebied:
61.56 ((W) × 109.53 ((H) mm
Gebruikt voor::
Mobiele telefoon
Kleurdiepte:
16.7M 67% NTSC
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
BF050WVQ-100 LCD-paneel Productgegevens:
Merken BOE
Model P/N BF050WVQ-100
Diagonale grootte 5.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (full cell)
Resolutie 480 ((RGB) × 854, FWVGA 198PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 61.56 ((W) × 109.53 ((H) mm
Bezelopening -
Outline Grootte 64.46 ((W) × 117.4 ((H) × 0.4 ((D) mm
Helderheid 0 cd/m2
Zienhoek 80/80/80/80 (type)
Het beste zicht op Symmetrie
Glasdiepte 0.20+0.20 mm
Kleuren weergeven 16.7M 67% NTSC
Oppervlakte Zonder polarisator
Contrastverhouding 8001 (type) (TM)
Afbeeldingsmodus AFFS, meestal zwart, zendbaar
Reactietijd 30 (Type.) ((Tr+Td)
Transmissiviteit 40,5% (Type) (met polarisator)
Typ van de lamp Geen B/L
Aanraakscherm Zonder
Toepassing Mobiele telefoon
Bestuurder IC COGSuggest NT35510
Milieu Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C;opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C
BF050WVQ-100 LCD-paneel Voorbestelling Checklist:
Verificatie van de verenigbaarheid:
Contactgegevens en adres:
BF050WVQ-100 LCD-paneel Verzending en verpakking:
BF050WVQ-100 5,0 inch LCD-scherm TFT LCD-scherm 0
BF050WVQ-100 LCD-paneel Levering Details:
Verzendtijd:
Uw bestelde artikelen worden binnen 7 werkdagen na bevestiging van betaling verzonden.
Verzendopties:
Aanvullende kosten voor afgelegen gebieden:
BF050WVQ-100 LCD-paneel naverkoopservicebeleid:
Terugkeerbeleid:
Garantie dekking:
De garantie is nietig.
BF050WVQ-100 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe betaal ik voor BF050WVQ-100?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Wat gebeurt er als de BF050WVQ-100 die ik ontvang niet werkt?
V: Ik vind het LCD-scherm dat ik zoek niet op de website, wat moet ik doen?
A: Je kunt ons wat foto's geven, we hebben veel lcd's uit de planken.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen van BF050WVQ-100 ontvangen?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voordat het bij u in handen is via DHL/FEDEX/UPS/TNT.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%