| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | BF050WVE-500-1QP0 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
BF050WVE-500-1QP0 5,0 inch LCD-scherm TFT LCD-scherm
BF050WVE-500-1QP0 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | BF050WVE-500-1QP0 |
| Diagonale grootte | 5.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Resolutie | 480 ((RGB) × 800, WVGA 186PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 65.52 ((W) × 109.2 ((H) mm |
| Lijst (mm) | 68.92 ((W) × 116.98 ((H) × 0.5 ((D) |
| Luminansie | 0 (cd/m2) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Glasdikte | 0.25+0.25 mm |
| Kleurdiepte | 16.7M 53% NTSC |
| De massa | TBD |
| Vernieuwingssnelheid | - |
| Behandeling | Zonder polarisator |
| Contrastverhouding | 900: 1 (Typ.) (TM) |
| Werkstand | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Reactie | 25 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Transmissiviteit | 7% (Type) (zonder polarisator) |
| Achterlicht | Geen B/L |
| Gebruikt voor: | Mobiele telefoon |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Lijst met bestuurder-IC | Inbouwd COGOTM8009A, HX8369B, NT35502, LG4573, S6D77A |
| Max. | Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C Bedieningstemperatuur: -20 ~ 70 °C |
| BF050WVE-500-1QP0 5,0 inch LCD-scherm TFT LCD-scherm | |
BF050WVE-500-1QP0 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V: Ik vind het LCD-scherm dat ik zoek niet op de website, wat moet ik doen?
A: Je kunt ons wat foto's geven, we hebben veel lcd's uit de planken.
V: Hoe lang zal ik mijn goederen van BF050WVE-500-1QP0 ontvangen?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voordat het bij u in handen is via DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Hoe betaal ik voor BF050WVE-500-1QP0?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Wat gebeurt er als de BF050WVE-500-1QP0 die ik ontvang niet kan werken?
A: BF050WVE-500-1QP0 zal strikt worden getest voordat het wordt verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies