LM270WQ1-SLB1 2560*1440 LCD-schermpaneel voor desktopmonitor
Merknaam: LG
Modelnummer: LM270WQ1-SLB1
Modelnaam:
LM270WQ1-SLB1
Diagonale grootte:
27.0“
Resolutie:
2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI
Actief gebied:
596.736 (W) ×335.664 (H) mm
Zienhoek:
89/89/89/89 (type)
Afbeeldingsmodus:
Transmissive IPS, normaal Zwart,
Kleuren weergeven:
1.07B 100%sRGB
Lichtbron:
WLED [4 snaren], 30K uur, W/O Driver
Gebruikt voor::
Desktopmonitor
Type signaal:
LVDS (4 ch, 8/10-bit), 92 pins
Productbeschrijving
LM270WQ1-SLB1 LCD-paneel Productgegevens:
Merken LG Display
Model P/N LM270WQ1-SLB1
Diagonale grootte 27.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm
Bezelopening 601.7 ((W) × 340.6 ((H) mm
Lijst Dim. 630 ((H) × 368,2 ((V) × 15,3 ((D) mm
Behandeling Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection
Luminansie 400 cd/m2 (Typ.)
Contrastverhouding 10001 (type) (TM)
Bekijk richting Symmetrie
Reactietijd 6 (Type) (G tot G)
Zienhoek 89/89/89/89 (type)
Operatiemodus IPS, meestal zwart, zender
Ondersteunende kleur 1.07B 100%sRGB
Lichtbron WLED [4 snaren], 30K uur, W/O Driver
Gewicht 3.80kg (type.)
Ontworpen voor Desktopmonitor
Framerate 60 Hz
Aanraakpaneel Zonder
Interface type LVDS (4 ch, 8/10-bit), 92 pinsConnector
Stroomvoorziening 12.0V (type.)
Milieu Operatietemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
LM270WQ1-SLB1 LCD-paneel Verzending en verpakking:
LM270WQ1-SLB1 2560*1440 LCD-schermpaneel voor desktopmonitor 0
LM270WQ1-SLB1 LCD-scherm Leveringstijd:
LM270WQ1-SLB1 LCD-scherm retour:
LM270WQ1-SLB1 LCD-scherm herinnering:
LM270WQ1-SLB1 LCD-paneel FAQ:
V: Kan ik mijn bestelling betalen?LM270WQ1-SLB1 Met een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?LM270WQ1-SLB1 ?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Hoe kan ik mijn volgorde vanLM270WQ1-SLB1?
A: we geven u het tracking nummer dan kunt u uw bestelling te traceren van de website.
Hoe lang is de garantie?
A: We bieden 90 dagen garantie.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%