LM270WF9-SSC1 27,0 inch 1920*1080 IPS LCD-scherm
Merknaam: LG
Modelnummer: LM270WF9-SSC1
Modelnaam:
LM270WF9-SSC1
Diagonale grootte:
27.0“
Resolutie:
1920 (RGB) ×1080, FHD 81PPI
Actief gebied:
596.736 (W) ×335.664 (H) mm
Grootte van de contour:
608.8 ((W) × 355.1 ((H) × 15.4 ((D) mm
Afbeeldingsmodus:
Transmissive IPS, normaal Zwart,
Kleuren weergeven:
16.7M 100%sRGB
Typ van de lamp:
18S4P WLED, 30K uur, zonder bestuurder.
Gebruikt voor::
Desktop Monitor, Spelletjes
Type signaal:
eDP (4 rijstroken), HBR2 (5.4G/rijstroken), 30 pinsConnector
Productbeschrijving
LM270WF9-SSC1 27.0 inch 1920*1080 IPS LCD display
LM270WF9-SSC1 LCD-paneel Productgegevens:
Merken LG Display
Model P/N LM270WF9-SSC1
Diagonale grootte 27.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm
Bezelopening -
Outline Grootte 608.8 ((W) × 355.1 ((H) × 15.4 ((D) mm
Helderheid 400 cd/m2 (Typ.)
Zienhoek 89/89/89/89 (type)
Het beste zicht op Symmetrie
Kleuren weergeven 16.7M 100%sRGB
Frequentie 165 Hz
Gewicht 3.4/3.57 kg (type/max.)
Oppervlakte Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H)
Contrastverhouding 10001 (type) (TM)
Afbeeldingsmodus IPS, meestal zwart, zender
Reactietijd 5 (type) (G tot G)
Typ van de lamp 18S4P WLED, 30K uur, zonder bestuurder.
Aanraakscherm Zonder
Toepassing Desktop monitor, gamen.
Signalinterface eDP (4 rijstroken), HBR2 (5.4G/rijstroken), 30 pinsConnector
Inlaatspanning 10.0V (type.)
Milieu Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
LM270WF9-SSC1 LCD-paneel Verzending en verpakking:
LM270WF9-SSC1 27,0 inch 1920*1080 IPS LCD-scherm 0
LM270WF9-SSC1 LCD-scherm Leveringstijd:
LM270WF9-SSC1 LCD-scherm retour:
LM270WF9-SSC1 LCD-scherm herinnering:
LM270WF9-SSC1 LCD-paneel FAQ:
Hoe lang is de garantie?
A: We bieden 90 dagen garantie.
V: Kunt u me een korting geven als ik een grote hoeveelheid nodig heb?LM270WF9-SSC1 ?
A: Natuurlijk!Als u een grote bestelling plaatst, geven wij u een korting.
V: Als ik nu bestel, wanneer verzenden jullie de goederen vanLM270WF9-SSC1 ?
A: De bestelling wordt binnen 2-3 werkdagen na ontvangst van uw betaling verzonden.
V: Accepteert u steekproeforders vanLM270WF9-SSC1 ?
A: Natuurlijk!monsterbestelling is welkom!
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%