BA090WV2-100 9,0 inch 800*480 LCD-scherm voor digitaal fotoraam
Merknaam: BOE
Modelnummer: BA090WV2-100
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
Betalingsvoorwaarden: T/T, Western Union, MoneyGram
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
China
Modelnaam:
BA090WV2-100
Diagonale grootte:
9.0“
Paneltype:
a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (full cell)
Resolutie:
800 ((RGB) × 480, WVGA 104PPI
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Actief gebied:
198 (W) ×111.696 (H) mm
Gebruikt voor::
Digitaal fotoraam, draagbare dvd-speler
Kleuren weergeven:
16.7M 60% NTSC
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
BA090WV2-100 LCD-paneel Productgegevens:
Merken BOE
Model P/N BA090WV2-100
Diagonale grootte 9.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (full cell)
Resolutie 800 ((RGB) × 480, WVGA 104PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 198 ((W) × 111,696 ((H) mm
Lijst Dim. 206.7 ((H) × 122 ((V) × 1 ((D) mm
Behandeling Zonder polarisator
Luminansie 0 cd/m2
Bekijk richting Om zes uur.
Reactietijd 25 (Type.) ((Tr+Td)
Zienhoek 70/70/50/70 (type)
Operatiemodus TN, normaal wit, transmisief
Dikte van de plaat 00,50+0,50 mm
Overdraagbaarheid 6.35% (Type.) (met polarisator)
Ondersteunende kleur 16.7M 60% NTSC