BA070WS2-102 7,0 inch 1024*600 LCD SCREEN DISPLAY MODUL
Merknaam: BOE
Modelnummer: BA070WS2-102
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
Betalingsvoorwaarden: T/T, Western Union, MoneyGram
Gedetailleerde informatie
Plaats van herkomst:
China
Modelnaam:
BA070WS2-102
Diagonale grootte:
7.0"
Paneltype:
a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (full cell)
Resolutie:
1024 ((RGB) × 600, WSVGA 169PPI
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Actief gebied:
153.6 ((W) × 90 ((H) mm
Gebruikt voor::
Stootkussen & Tablet
Kleuren weergeven:
16.7M 50% NTSC
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
BA070WS2-102 LCD-paneel Productgegevens:
Merken BOE
Model P/N BA070WS2-102
Diagonale grootte 7.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell, Q-CUT (Full Cell)
Resolutie 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 169PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 153.6 ((W) × 90 ((H) mm
Lijst Dim. 161.4 ((W) × 99,6 ((H) × 1 ((D) mm
Behandeling Zonder polarisator
Luminansie 0 cd/m2
Contrastverhouding 7001 (type) (TM)
Reactietijd 20 (Type.) ((Tr+Td)
Operatiemodus TN, normaal wit, transmisief
Dikte van de plaat 00,50+0,50 mm
Overdraagbaarheid 40,9% (Type.) (met polarisator)
Ondersteunende kleur 16.7M 50% NTSC
Lichtbron Geen B/L
Gewicht 46.0g
Ontworpen voor Pad & Tablet
Framerate 60 Hz
Aanraakpaneel Zonder
Interface type Parallel RGB
Milieu Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C
BA070WS2-102 LCD-paneel Installatievriendelijke herinnering:
Voordat u koopt, moet u zich vertrouwd maken met de ontmantelingsprocedure.
Met betrekking tot het LCD-paneel BA070WS2-102 en onze diensten:
BA070WS2-102 LCD-paneel Verzending en verpakking:
BA070WS2-102 7,0 inch 1024*600 LCD SCREEN DISPLAY MODUL 0
BA070WS2-102 LCD-paneel Verzendkennisgeving:
BA070WS2-102 LCD-paneel FAQ
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
Hoe lang is de garantie van BA070WS2-102?
A: Nieuwe producten hebben een garantie van 90 dagen.
V: Wat betekent "We kunnen een 100% compatibel onderdeel nummer voor uw scherm verzenden"?
Q: Hoe bestel ik een lcd-paneel BA070WS2-102 ?
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%