LM270WF7-SSF2 27.0 inch LCD-schermpaneel
Merknaam: LG
Modelnummer: LM270WF7-SSF2
Modelnaam:
LM270WF7-SSF2
Diagonale grootte:
27.0“
Resolutie:
1920 (RGB) ×1080, FHD 81PPI
Actief gebied:
597.888 (W) ×336.312 (H) mm
Zienhoek:
89/89/89/89 (type)
Afbeeldingsmodus:
Transmissive IPS, normaal Zwart,
Kleuren weergeven:
16.7M 72% NTSC
Typ van de lamp:
17S4P WLED, 30K uur, zonder bestuurder.
Gebruikt voor::
Desktopmonitor
Type signaal:
LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector
Productbeschrijving
LM270WF7-SSF2 LCD-paneel Productgegevens:
Merken LG Display
Model P/N LM270WF7-SSF2
Diagonale grootte 27.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm
Bezelopening -
Outline Grootte 607.1 ((W) × 354.1 ((H) × 13.9 ((D) mm
Helderheid 300 cd/m2 (Typ.)
Zienhoek 89/89/89/89 (type)
Het beste zicht op Symmetrie
Kleuren weergeven 16.7M 99%sRGB
Frequentie 60 Hz
Gewicht 3.12/3.27 kg (type/max.)
Oppervlakte Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H)
Contrastverhouding 10001 (type) (TM)
Afbeeldingsmodus IPS, meestal zwart, zender
Reactietijd 14 (Type) (G tot G)
Typ van de lamp 17S4P WLED, 30K uur, zonder bestuurder.
Aanraakscherm Zonder
Toepassing Desktopmonitor
Signalinterface LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinsConnector
Inlaatspanning 5.0V (type.)
Milieu Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C
LM270WF7-SSF2 LCD-paneel Verzending en verpakking:
LM270WF7-SSF2 27.0 inch LCD-schermpaneel 0
LM270WF7-SSF2 LCD-scherm Verzendtijd:
LM270WF7-SSF2 LCD-scherm retour:
LM270WF7-SSF2 LCD-schermherinnering:
LM270WF7-SSF2 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe lang is de garantie vanLM270WF7-SSF2?
A: 90 dagen garantie.
V: Hoe kan ik mijn volgorde vanLM270WF7-SSF2 ?
A: we geven u het tracking nummer dan kunt u uw bestelling te traceren van de website.
V: Kan ik mijn goederen betalen?LM270WF7-SSF2Met een creditcard?
A: Ja, u kunt uw creditcard gebruiken via uw Paypal-rekening.
V: Hoe verzendt u mijn goederen?LM270WF7-SSF2?
A: We kunnen overal ter wereld verzenden via DHL,UPS,Fedex en EMS.
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%