| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | BA050WV4-601 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
BA050WV4-601 5,0 inch 480*800 LCD scherm voor mobiele telefoon
BA050WV4-601 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | BA050WV4-601 |
| Diagonale grootte | 5.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Resolutie | 480 ((RGB) × 800, WVGA 186PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 65.52 ((W) × 109.2 ((H) mm |
| Lijst (mm) | 69.32 × 118,1 × 0,6 (H × V × D) |
| Behandeling | Zonder polarisator |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 500: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 60/70/70/70 (type) |
| Reactie | 25 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Om negen uur. |
| Werkstand | TN, normaal wit, transmisief |
| Glasdikte | 0.30+0.30 mm |
| Transmissiviteit | 5.75% (Typ.) (met polarisator) |
| Kleurdiepte | 16.7M 50% NTSC |
| Achterlicht | Geen B/L |
| De massa | 12.0g |
| Gebruikt voor: | Mobiele telefoon |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Lijst met bestuurder-IC | Voorstel COGOTM8009A, NT35510 |
| Max. | Bergingstemperatuur: -30 ~ 80 °C Bedieningstemperatuur: -20 ~ 70 °C |
| BA050WV4-601 5,0 inch 480*800 LCD scherm voor mobiele telefoon | |
BA050WV4-601 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer komt mijn bestelling? BA050WV4-601 schip?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel BA050WV4-601 kan niet werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies