| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | B071FH8P01A0 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
B071FH8P01A0 0,71 inch 1920*1080 LCD scherm voor B0E
B071FH8P01A0 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | B071FH8P01A0 |
| Diagonale grootte | 0.71" |
| Paneltype | Si-OLED, OLED |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 3074PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 15.8139 ((W) × 9.0087 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 28 ((W) × 18 ((H) × 3,95 ((D) mm |
| Luminansie | 1000 cd/m2 (Type.) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 69% NTSC |
| Framerate | 90 Hz |
| Contrastverhouding | 1000001 (min.) (TM) |
| Lichtbron | zelf |
| Ontworpen voor | HMD VR AR |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | MIPI (4 datalijnen) 50 pinnen Connector |
| Stroomvoorziening | 1.8/5.5/-5.5V (type) (VDDI/AVDD/AVEE) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -40 ~ 85 °C; opslagtemperatuur: -45 ~ 90 °C |
| B071FH8P01A0 0,71 inch 1920*1080 LCD scherm voor B0E | |
B071FH8P01A0 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het LCD-paneel B071FH8P01A0 dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies