| Merknaam: | LG Display |
| Modelnummer: | LM250WW1-SSA1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LM250WW1-SSA1 25,0 inch 2560*1080 LCD-paneel voor LG-monitor 25UM65
LM250WW1-SSA1 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LM250WW1-SSA1 |
| Diagonale grootte | 25.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 2560 ((RGB) × 1080, CSHD 111PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 585.216 ((W) × 246.888 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Outline Grootte | 602.2 ((W) × 271.2 ((H) × 17.4 ((D) mm |
| Helderheid | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Kleuren weergeven | 16.7M 99%sRGB |
| Frequentie | 60 Hz |
| Gewicht | 2.42/2.54 kg (type/max.) |
| Oppervlakte | Antiglare, harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Afbeeldingsmodus | IPS, meestal zwart, zender |
| Reactietijd | 14 (Type) (G tot G) |
| Typ van de lamp | 15S4P WLED, 30K uur, zonder bestuurder. |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Toepassing | Desktopmonitor |
| Signalinterface | LVDS (4 ch, 8-bit), 92 pinsConnector |
| Inlaatspanning | 10.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C;opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| LM250WW1-SSA1 25,0 inch 2560*1080 LCD-paneel voor LG-monitor 25UM65 | |
LM250WW1-SSA1 LCD-schermbetaling:
LM250WW1-SSA1 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
LM250WW1-SSA1 LCD-scherm Verzending:
LM250WW1-SSA1 LCD-paneel FAQ:
V: Kun je deLM250WW1-SSA1 vóór verzending?
A: Natuurlijk is ons LCD-paneel LM250WW1-SSA1 strikt getest voor verzending.
V: Hoe bestellenLG LM250WW1-SSA1?
A: We accepteren T / T, Paypal, Western Union.
V: Hoe lang is de garantie van de LCDLM250WW1-SSA1?
90 dagen.
V: Wat gebeurt er als de LCD-paneelLM250WW1-SSA1Kan ik niet werken?
A: LM250WW1-SSA1 is getest voor verzending. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies