| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | AV123Z7M-N14-2WP0 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
AV123Z7M-N14-2WP0 12,3 inch LCD-schermmmodule voor automobieldisplay
AV123Z7M-N14-2WP0 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | AV123Z7M-N14-2WP0 |
| Diagonale grootte | 12.3 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) ×720 167PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 292.032 ((W) × 109.512 ((H) mm |
| Bezelopening | 294.032 ((W) × 111.512 ((H) mm |
| Lijst (mm) | 308.23 × 126,4 × 16 (H × V × D) |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 1000 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 1100: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Reactie | 30 (max.) ((Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Kleurdiepte | 16.7M 75% NTSC |
| Achterlicht | 8S4PWLED, 30K uur, zonder bestuurder |
| De massa | 435 g |
| Gebruikt voor: | Buiten hoge helderheid, autodisplay |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Type signaal | LVDS (2 ch, 8-bit), 50 pinnen Connector |
| Spanningsvoorziening | 3.3/3.3V (Type.) ((VDD/VDDA) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -40 ~ 95 °C Bedieningstemperatuur: -40 ~ 85 °C |
| AV123Z7M-N14-2WP0 12,3 inch LCD-schermmmodule voor automobieldisplay | |
AV123Z7M-N14-2WP0 LCD-paneel Verzending en pakket:
![]()
AV123Z7M-N14-2WP0 LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: We zijn een handelsbedrijf, we zijn professionele distributeurs van LCD-panelen, we hebben eigen magazijn en voorraad. Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden.
V: Kunt u een lage waarde melden voor mijn bestelling bij verzending?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Hoe te doen Als ik niet het scherm kan vinden dat ik nodig heb in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies