| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | AV101HDM-N11 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
AV101HDM-N11 10,1 inch LCD-scherm LCD-display
AV101HDM-N11 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | AV101HDM-N11 |
| Diagonale grootte | 10.1" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 720, WXGA 145PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 223.68 ((W) × 125.82 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Helderheid | - |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Afbeeldingsmodus | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | - |
| Kleuren weergeven | 16.7M |
| Typ van de lamp | WLED |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Gewicht van het paneel | - |
| Toepassing | Automobiele display |
| Milieu | Werktemperatuur: -40 ~ 85 °C; opslagtemperatuur: -40 ~ 90 °C |
| AV101HDM-N11 10,1 inch LCD-scherm LCD-display | |
AV101HDM-N11 LCD-paneel Verzending en pakket:
![]()
AV101HDM-N11 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn AV101HDM-N11 besteld?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het LCD-paneel AV101HDM-N11 dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies