| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | AV090HDE-N12 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
AV090HDE-N12 9,0 inch LCD-scherm Display LCD-paneel
AV090HDE-N12 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | AV090HDE-N12 |
| Diagonale grootte | 9.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 720, WXGA 163PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 198.72 ((W) × 111.78 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Omtrek (mm) | 203.72×120.58×1 (H×V×D) |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (min.) |
| Reactie | 40/80 (Typ.) ((Tr/Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | HADS, meestal zwart, transmisief |
| Glasdikte | 00,50+0,50 mm |
| Transmissiviteit | 40,0% (Type) (met polarisator) |
| Kleurdiepte | 16.7M 70% NTSC |
| Achterlicht | Geen B/L |
| De massa | - |
| Gebruikt voor: | Automobiele display |
| Vernieuwingssnelheid | - |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Max. | Bergingstemperatuur: -40 ~ 95 °C Bedieningstemperatuur: -40 ~ 85 °C |
| AV090HDE-N12 9,0 inch LCD-scherm Display LCD-paneel | |
AV090HDE-N12 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
AV090HDE-N12 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn AV090HDE-N12 bestelling verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het LCD-paneel AV090HDE-N12 dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies