| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | AV080WVB-NW1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
AV080WVB-NW1 8,0 inch LCD-scherm voor BOE
AV080WVB-NW1 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | AV080WVB-NW1 |
| Diagonale grootte | 8.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOG |
| Resolutie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 117PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 176.4 ((W) × 99.36 ((H) mm |
| Outline Grootte | 181.64 ((W) × 110 ((H) × 1,27 ((D) mm |
| Oppervlakte | Antiglare (Haze 25%) |
| Helderheid | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Afbeeldingsmodus | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Het beste zicht op | Symmetrie |
| Reactietijd | 30 (Type.) ((Tr+Td) |
| Glasdiepte | 00,50+0,50 mm |
| Transmissiviteit | 60,1% (Type) (met polarisator) |
| Kleuren weergeven | 262K/16.7M 50%NTSC |
| Typ van de lamp | Geen B/L |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Bestuurder IC | COGBinbouwde 1 bron + 1 poortchip |
| Toepassing | Automobiele display |
| Signalinterface | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit), 50 pins FPC |
| Inlaatspanning | 3.3/10.75/21/-8V (Type.) ((VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Milieu | Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C;opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| AV080WVB-NW1 8,0 inch LCD-scherm voor BOE | |
AV080WVB-NW1 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
AV080WVB-NW1 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling AV080WVB-NW1 verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel AV080WVB-NW1 dat ik heb ontvangen niet kan werken?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies