| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | AV080WSM-NW2 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union, MoneyGram |
AV080WSM-NW2 8,0 inch LCD-scherm voor BOE
AV080WSM-NW2 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | AV080WSM-NW2 |
| Diagonale grootte | 8.0" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 148PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 176.64 ((W) × 99.36 ((H) mm |
| Bezelopening | 180.1 ((W) × 103.4 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 192.8 ((H) × 116.9 ((V) × 4.7 ((D) mm |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 600 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 8001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | 25 (Type.) ((Tr+Td) |
| Zienhoek | 80/80/80/80 (type) |
| Operatiemodus | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Ondersteunende kleur | 262K/16.7M 50%NTSC |
| Lichtbron | WLED [3S10P], 30 km uur, bestuurder niet aanwezig |
| Gewicht | 176/180 g (type/max.) |
| Ontworpen voor | Automobiele display |
| Framerate | 60 Hz |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 40 pinsFPC |
| Stroomvoorziening | 3.3/11.5/21/-10V (Type.) ((VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |
| AV080WSM-NW2 8,0 inch LCD-scherm voor BOE | |
AV080WSM-NW2 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
AV080WSM-NW2 LCD-paneel FAQ:
V: Bent u een productie- of handelsonderneming?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd is een handelsbedrijf. We zijn professionele distributeurs van LCD-panelen.Ons doel is om onze klanten de beste producten te bieden..
V: Wanneer wordt mijn bestelling AV080WSM-NW2 verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel AV080WSM-NW2 dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies