AV080HDM-N18-5DP0 8,0 inch LCD-scherm voor automobieldisplay
Merknaam: BOE
Modelnummer: AV080HDM-N18-5DP0
MOQ: 2 stuks
Prijs: Bespreekbaar
Verpakking: Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos
China
Modelnaam:
AV080HDM-N18-5DP0
Diagonale grootte:
8.0"
Paneltype:
a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie:
1280 (RGB) ×720, WXGA 184PPI
Pixelformaat:
RGB verticale strook
Actief gebied:
176.64 (W) ×99.36 (H) mm
Toepassing:
Automobielvertoning
Kleurdiepte:
16.7M 73% NTSC
Levering vermogen:
100000 eenheden/eenheden per maand
Productbeschrijving
AV080HDM-N18-5DP0 LCD-paneel Productgegevens:
Merken BOE
Model P/N AV080HDM-N18-5DP0
Diagonale grootte 8.0"
Paneltype a-Si TFT-LCD, LCM
Resolutie 1280 ((RGB) × 720, WXGA 184PPI
Pixelformaat RGB verticale strook
Actief gebied 176.64 ((W) × 99.36 ((H) mm
Bezelopening 178.64 ((W) × 101.36 ((H) mm
Lijst Dim. 192.8 ((H) × 116.9 ((V) × 8.8 ((D) mm
Luminansie 690 cd/m2 (Type.)
Contrastverhouding 9001 (type) (TM)
Bekijk richting Symmetrie
Reactietijd 35 (Type.) ((Tr+Td)
Zienhoek 85/85/85/85 (type)
Operatiemodus ADS, meestal zwart, zendbaar
Ondersteunende kleur 16.7M 73% NTSC
Lichtbron WLED [7S3P], 30 km uur, bestuurder zonder
Gewicht -
Ontworpen voor Automobiele display
Framerate 60 Hz
Aanraakpaneel Zonder
Interface type LVDS (1 ch, 8-bit), 30 pinsFPC
Stroomvoorziening 3.3V (type.)
Over ons -AV080HDM-N18-5DP0 LCD-paneel:
Uitgebreide inventaris:
Verbintenis tot klantenservice:
Expertise op het gebied van technische ondersteuning
Contact met ons op:
AV080HDM-N18-5DP0 LCD-paneel Verzending en pakket:
AV080HDM-N18-5DP0 8,0 inch LCD-scherm voor automobieldisplay 0
AV080HDM-N18-5DP0 LCD-scherm Verpakking Verzending:
Verpakkingsmateriaal:
Verzendopties:
Opvolging en levering:
AV080HDM-N18-5DP0 LCD-scherm Tarieven en vergoedingen:
Geen extra kosten van ons:
Douanerechten en invoerrechten:
Verzendingsinformatie:
Verlengde levertijden:
AV080HDM-N18-5DP0 LCD-paneel FAQ:
V: Hoe lang zal ik mijn goederen van lcd AV080HDM-N18-5DP0 ontvangen?
A: Over het algemeen zal het 3-8 dagen duren voordat het bij u in handen is via DHL/FEDEX/UPS/TNT.
V: Wanneer zal mijn bestelling AV080HDM-N18-5DP0 worden verzonden?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
V: Accepteert u de steekproefbestelling?
A: Ja, monster bestelling is welkom.
V: Wat betekent "We kunnen een 100% compatibel onderdeelnummer voor uw scherm verzenden"?
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%