| Merknaam: | BOE |
| Modelnummer: | AV074ZAB-NW0 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
AV074ZAB-NW0 7,4 inch LCD-scherm voor auto-display
AV074ZAB-NW0 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | BOE |
| Model P/N | AV074ZAB-NW0 |
| Diagonale grootte | 7.4" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, CELL, FOG |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 400 182PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 178.56 ((W) × 55.8 ((H) mm |
| Omtrek (mm) | 186 × 66,4 × 1 (H × V × D) |
| Behandeling | Antiglare (Haze 25%), harde coating |
| Luminansie | 0 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 1000: 1 (Typ.) (TM) |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Reactie | 25 (Type.) ((Tr+Td) ms |
| Goed zicht op | Symmetrie |
| Werkstand | ADS, meestal zwart, zendbaar |
| Transmissiviteit | 50,0% (Type) (met polarisator) |
| Kleurdiepte | 262K/16.7M 50%NTSC |
| Achterlicht | Geen B/L |
| De massa | - |
| Gebruikt voor: | Automobiele display |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Lijst met bestuurder-IC | Ingebouwde COG 3-bronchips |
| Type signaal | LVDS (1 ch, 6/8-bit), FPC40-pinnen |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Max. | Bergingstemperatuur: -30 °C tot 85 °C Werktemperatuur: -20 °C tot 70 °C |
| AV074ZAB-NW0 7,4 inch LCD-scherm voor auto-display | |
AV074ZAB-NW0 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
AV074ZAB-NW0 LCD-paneel FAQ:
V: Waarom zijn de levertijden voor grote bestellingen lang?
A: Alle lcd-panelen worden strikt getest voordat ze worden verzonden, om ervoor te zorgen dat u een goed kwaliteits lcd-panel ontvangt en goed werkt!
V: Kan u bij verzending een lage waarde voor mijn bestelling aangeven?
A: Ja, we kunnen het voor u doen als u dat nodig heeft.
V: Wat gebeurt er als het lcd-paneel AV074ZAB-NW0 dat ik heb ontvangen niet werkt?
A: Alle goederen zullen worden getest voordat ze worden verzonden. Als dat gebeurt, controleer dan alvast de verbindingskabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
V: Hoe doe ik als ik het scherm dat ik nodig heb niet kan vinden in uw advertenties?
A: We moeten het op voorraad hebben, neem dan rechtstreeks contact met ons op. Als we het niet hebben, kunnen we ons best doen om het voor je te vinden.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies