| Merknaam: | LG Display |
| Modelnummer: | LM238WF4-SSP1 |
| MOQ: | 2 stuks |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking: | Originele verpakking/conventionele verpakkingsdoos |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
LM238WF4-SSP1 23,8 inch LCD-schermmonitor voor DELL U2422H
LM238WF4-SSP1 LCD-paneel Productgegevens:
| Merken | LG Display |
| Model P/N | LM238WF4-SSP1 |
| Diagonale grootte | 23.8" |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| Bezelopening | - |
| Lijst Dim. | 534.9 ((W) × 307 ((H) × 13,1 ((D) mm |
| Luminansie | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Ondersteunende kleur | 16.7M 99% sRGB |
| Gewicht | 2.25/2.36 kg (type/max.) |
| Framerate | 60 Hz |
| Behandeling | Antiglare (Haze 25%), harde coating (3H) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Reactietijd | 14 (Type) (G tot G) |
| Operatiemodus | IPS, meestal zwart, zender |
| Lichtbron | WLED [17S4P], 30 km uur, zonder bestuurder |
| Ontworpen voor | Desktopmonitor |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Interface type | LVDS (2 ch, 8-bit) 30 pinnen Connector |
| Stroomvoorziening | 5.0V (type.) |
| Milieu | Werktemperatuur: 0 ~ 50 °C; opslagtemperatuur: -20 ~ 60 °C |
| LM238WF4-SSP1 23,8 inch LCD-schermmonitor voor DELL U2422H | |
LM238WF4-SSP1 LCD-paneel Verzending en verpakking:
![]()
LM238WF4-SSP1 LCD-paneel FAQ:
V: Wanneer komt mijn bestelling?23.8inch lcdpanelLM238WF4-SSP1Het schip?
A: De bestelling wordt binnen 1-2 werkdagen na ontvangst van de betaling verzonden.
K: Kun je testen23.8inch lcd-paneelLM238WF4-SSP1voor verzending?
Maak je geen zorgen, de LM238WF4-SSP1 is goed getest voor verzending.
Wat is er gebeurd?fLM238WF4-SSP1Kan ik niet werken?
A: De LM238WF4-SSP1 zal vóór verzending worden getest. Als dat gebeurt, controleer dan al de aansluitkabel opnieuw. Als er nog steeds problemen zijn, accepteren we uitwisseling of retourpaneel.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies